Херсонське обласне відділення

Пармьонова Тамара Никандрівна – головний позаштатний експерт Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації за напрямком дитяча офтальмологія, завідувач офтальмологічного відділення Комунального закладу «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради, лікар-офтальмолог дитячий вищої категорії. Стаж роботи за спеціальністю 40 років. Працює у відділенні з дня його заснування.

У 2018 році виповнюється 40 років, як було відкрито офтальмологічне відділення у складі багатопрофільної дитячої обласної клінічної лікарні.

У відділенні працюють чотири лікарі-офтальмологи дитячі, котрі виконують великий обсяг роботи щодо надання спеціалізованої допомоги дітям міста та області на великому професійному рівні. Завдяки правильній організації лікувальним процесом, відділення працює ритмічно, злагоджено, забезпечує успішне лікування та реабілітацію своїх пацієнтів. Лікарі мають усі можливості розширювати спектр надання допомоги, активно застосовувати нові методики.

14 членів асоціації дитячих офтальмологів Херсонщини обслуговують біля 200000 дитячого населення. Спеціалісти високого фахового рівня і майстерності проводять як професійну лікувальну справу, так і роботу з виявлення та лікування дітей з патологією зору. Ініціативні, енергійні, наполегливі, глибоко віддані своїй справі фахівці цілеспрямовано і добросовісно виконують основні показники лікувально-профілактичної роботи та прагнуть йти в ногу з сучасними методами діагностики та лікування.

Фотографії членів відділення: