Міжнародний день офтальмолога

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Міжнародним Днем ОФТАЛЬМОЛОГА!
Бажаємо Вам невичерпних сил, наснаги і професійного зростання, терпіння і завзяття у Вашій важливій праці – адже що може бути складніше і необхідніше ніж повертати зір !

Нехай любов наповнює кожен день Вашого життя, а осяяні щастям прозріння очі пацієнтів приносять радість!

Божого благословення!

8-30 в СНІДАНКУ з 1+1 з відомим телеведучим ЄГОРОМ ГОРДЄЄВИМ до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ОФТАЛЬМОЛОГА будемо говорити про офтальмологічні захворювання і офтальмологів разом з Риковим Сергієм Олександровичем)Програма конференції “Своє дитинство треба бачити”

Дорогі колеги!
На сайті опубліковано відредактовану версію програми науково-практичної конференції з міжнародною участю “Своє дитинство треба бачити”.
Ознайомитись з нею можливо за посиланням.VII Науково-практична конференція дитячих офтальмологів України з міжнародною участю “Своє дитинство треба бачити”

Шановні дитячі офтальмологи та оптометристи, офтальмологи, лікарі загальної практики!

Щиро запрошуємо взяти участь у науково-практичному форумі Асоціації дитячих офтальмологів і оптометристів України, що відбудеться 14-15 червня 2018 року в смт. Затока Одеської області.

 

Детальніше про конференцію та тренінги,

реєстрація  – на сторінці конференціїДругий український РЕФРАКЦІЙНИЙ ПЛЕНЕР’18

Дорогі колеги!

В кращих традиціях української гостинності та з незмінним прагненням досконалості ми готуємось до науково-практичної конференції – Другого українського «Рефракційного пленера’18»

 

Щиро запрошуємо всіх, хто бажає взяти участь у нашому заході, заздалегідь подати заявку на участь і цим допомогти організаторам досягти найвищого рівня у проведенні науково-практичної конференції офтальмологів України з міжнародною участю «Рефракційний пленер’18»

 

Детальніше на сторінці  Про конференцію .

 У Кременчуці збирають найбільше благодійних коштів під час акції «Серце до серця»

Із 1 по 22 квітня у Кременчуці проходитиме ХІІІ благодійна акція «Серце до серця», що започаткована однойменним Всеукраїнським благодійним фондом.

У нашому місті цю благодійну акцію постійно організовує Молодіжний Парламент Кременчука.

До того ж, Кременчук кілька років поспіль є володарем відзнаки Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Золоте серце України», а це означає, що наше місто збирає найбільше благодійних коштів у перерахунку на одного містянина.

Читати далi …Обладнання для Кременчуцької міської дитячої лікарни було передано

Нове офтальмологічне обладнання було передано у Кременчуцьку міську дитячу лікарню!
Кошти на обладнання (242 тис. 782 грн.) були зібрані в рамках благодійної акції “Серце до серця” ♥
Дякуємо усім небайдужим за участь в акції!Сертифікат на нове офтальмологічне обладнання для Кременчуцької міської дитячої лікарні

Друзі, сьогодні відбулась прес-конференція присвячена передачі офтальмологічного обладнання у Кременчуцьку міську дитячу лікарню!
Обладнання було придбано на кошти, зібрані в рамках благодійної акції “Серце до серця” у 2017 році ❤
Дякуємо усім небайдужим кременчужанам!Кременчужани зібрали рекордну суму на БФ «Серце до серця»

Сьогодні у Кременчуцькій міській дитячій лікарні підбили підсумки ХІІ акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Я хочу, щоб діти бачили», а також презентували придбане обладнання для дітей із вадами зору. На захід завітали голова Наглядової Ради Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Єжи Конік, голова правління ВБФ «Серця до серця» Яна Сидір, регіональний представник благодійного фонду Світлана Пищита, міський голова Віталій Малецький та заступник мера Ольга Усанова. Минулого року містяни разом із волонтерами зібрали рекордну суму — 242 тисячі 784 гривні.

Читати далi …