Лауреати Нагороди імені Н.І. Пільман

Зображення медалі Положення про Нагороду

    2007

  1. Блаженніший Володимир Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви, (Київ), 15 грудня 2007 року

  2. Сергєєва Поліна Абрамівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  3. Комяхова Алла Василівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  4. Іваніна Валентина Іванівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  5. Пащенко Ніна Федорівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  6. Сенякіна Антуанета Степанівна, (Тернопіль), 15 грудня 2007 року

  7. Голікова Тамара Іванівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  8. Ольгіна Августина Михайлівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  9. Жижченко Октябрина Семенівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  10. Савенко Ольга Михайлівна, (Біла Церква), 15 грудня 2007 року

  11. Підгорна Ася Дмитрівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  12. Риков Сергій Олександрович, (Київ), 15 грудня 2007 року

  13. Сергієнко Микола Маркович, (Київ), 15 грудня 2007 року

  14. Пасєчнікова Наталія Володимирівна,(Одеса),15 грудня 2007 року

  15. Гуліда Людмила Василівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  16. Акіменко Олена Володимирівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  17. Лєпіхова Олена Петрівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  18. Шевколенко Марина Володимирівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  19. Деряпа Ірина Валентинівна, (Київ, Запоріжжя), 15 грудня 2007 року

  20. Барінов Юрій Вікторович, ( Київ), 15 грудня 2007 року

  21. Ремажевська Віра Миколаївна, (Львів), 15 грудня 2007 року

  22. Сердюченко Віра Іванівна, (Одеса), 15 грудня 2007 року

  23. Боброва Надія Федорівна, (Одеса), 15 грудня 2007 року

  24. Малікова Валентина Вікторівна, (Полтава), 15 грудня 2007 року

  25. Нікітіна Олена Семенівна, (Харків), 15 грудня 2007 року

  26. Суботенко Віталій Васильович, (Хмельницький),15 грудня 2007 року

  27. Сливка Тамара Іванівна, (Чернівці), 15 грудня 2007 року

  28. Дембський Леонід Костянтинович, (АР Крим, Сімферополь), 15 грудня 2007 року

  29. Котлубей Галина Володимирівна, (Донецьк), 15 грудня 2007 року

  30. Корбутяк Світлана Василівна, (Житомир), 15 грудня 2007 року

  31. Варивончик Денис Віталійович, (Київ), 15 грудня 2007 року

  32. Прожога Сергій Анатолійович, (Київ), 15 грудня 2007 року

  33. Тютюкова Наталія Михайлівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  34. Кальченко Ірина Іванівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  35. Мороз Антоніна Іванівна, (Київ), 15 грудня 2007 року

  36. 2008

  37. Пастушенко Петро Данилович, (Чернігів), 10 березня 2008 року

  38. Ющенко Катерина Михайлівна, (Київ), 20 вересня 2008 року

  39. Шаповалова Євгенія Абрамівна, (АР Крим, Сімферополь), 20 вересня 2008 року

  40. Руденко Людмила Павлівна, (АР Крим, Сімферополь), 20 вересня 2008 року

  41. Ємел’янова Іраїда Василівна, (АР Крим, Сімферополь), 20 вересня 2008 року

  42. Мартіросова Віолетта Генрихівна, (Київ), 21 листопада 2008 року

  43. 2009

  44. Бeздiтко Павло Андрійович, (Харків), 24 січня 2009 року

  45. Московченко Клара Петрівна, (АР Крим, Сімферополь), 21 квітня 2009 року

  46. Колектив ТОВ Київський центр контактної корекції зору “ІРІДА”, (Київ), 19 травня 2009 року

  47. Тахчіді Христо Периклович, (Росія, Москва), 15 червня 2009 року

  48. Ватченко Алла Олексіївна

  49. Оробeй Наталія Олександрівна, (Київ),

  50. Затварницький Олег Порфирович

  51. Мітроніна Марина Львівна, (Росія, Москва), 3 жовтня 2009 року

  52. Кащенко Тамара Павлівна, (Росія, Москва), 3 жовтня 2009 року

  53. Бiркун Олена Юріївна, (АР Крим, Сімферополь), 3 жовтня 2009 року

  54. Seyhan B. Ozkan, (Туреччина, Стамбул), 3 жовтня 2009 року

  55. Сидоренко Євгеній Іванович, (Росія, Москва), 3 жовтня 2009 року

  56. Ременник Олег Ісакович, (Біла Церква), 31 жовтня 2009 року

  57. Богородська Єлизавета Іванівна, (Біла Церква), 31 жовтня 2009 року

  58. Андрусик Наталія Василівна, (Біла Церква), 31 жовтня 2009 року

  59. Фемченко Людмила Володимирівна, (Біла Церква), 31 жовтня 2009 року

  60. Федорівська Оксана Іванівна, (Біла Церква), 31 жовтня 2009 року

  61. Яцюта Василь Миколайович, (Біла Церква), 31 жовтня 2009 року

  62. 2010

  63. Нагорна Антоніна Максимівна, (Київ), 24 січня 2010 року

  64. Касімов Ельмар Мустафа Огли, (Азербайджан, Баку), 27 квітня 2010 року

  65. Ковтун Михайло Іванович, (Харків), 4 червня 2010 року

  66. Коллектив кафедры офтальмологии ГОУ ВПО Санкт-Петербургская государственная педиатрическая медицинская академия, (Росія, Санкт-Петербург), 12 жовтня 2010 року

  67. КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня», ( Дніпропетровськ), 18 жовтня 2010 року

  68. 2011

  69. Francoise Ganet, (), 1 липня 2011 року

  70. 2012

  71. Брунченко Оксана Петрівна, (Одеса), 4 жовтня 2012 року

  72. Гаврилишин Надія Іванівна, (Івано-Франківськ), 4 жовтня 2012 року

  73. Головень Василь Вікторович, (Рівне), 4 жовтня 2012 року

  74. Дяченко Марія Андріївна, (Вінниця), 4 жовтня 2012 року

  75. Кім Олена Анатоліївна, (Севастополь), 4 жовтня 2012 року

  76. Круглов Валерій Іонович, (Черкаси), 4 жовтня 2012 року

  77. Кучерявий Олександр Павлович, (Кіровоград), 4 жовтня 2012 року

  78. Лупирь Сергій Анатолійович, (Луганськ), 4 жовтня 2012 року

  79. Мойсеюк Анжела Романівна, (Тернопіль), 4 жовтня 2012 року

  80. Рилькова Красіміра Анатоліївна, (Миколаїв), 4 жовтня 2012 року

  81. Пармьонова Тамара Никандрівна, (Херсон), 4 жовтня 2012 року

  82. Потягайло Маргарита Генріхівна, (Луцьк), 4 жовтня 2012 року

  83. Савельєва Алла Юріївна, (Харків), 4 жовтня 2012 року

  84. Сичевська Наталія Володимирівна, (Львів), 4 жовтня 2012 року

  85. Соловйова Світлана Петрівна, (Запоріжжя), 4 жовтня 2012 року

  86. Сумцова Ірина Георгіївна, (Суми), 4 жовтня 2012 року

  87. Тарнопольська Ірина Миколаївна, (Дніпропетровськ), 4 жовтня 2012 року

  88. Хвойницька Людмила Анатоліївна, (Мукачево), 4 жовтня 2012 року

  89. Шоломій Лариса Іванівна, (Чернігів), 4 жовтня 2012 року

  90. Бойчук Ірина Михайлівна, (Одеса), 4 жовтня 2012 року

  91. Бушуєва Наталія Миколаївна, (Одеса), 4 жовтня 2012 року

  92. Голубов Костянтин Едуардович, (Костянтинівка), 4 жовтня 2012 року

  93. Найманова Ляля Талгатбеківна, (Маріуполь), 4 жовтня 2012 року

  94. Гут Ірин, (ВеликоБританія), 4 жовтня 2012 року

  95. Агафонова Виктория Вениаминовна, (Росія), 4 жовтня 2012 року

  96. Исаев Сергей Владимирович, (Росія), 4 жовтня 2012 року

  97. Jacek Kanski, (Великобританія), 4 жовтня 2012 року

  98. Timothy ffych, (Великобританія), 4 жовтня 2012 року

Design 2006