Невідкладна допомога хворим з патологією очей

Риков С.О., Ферфільфайн Й.Л. Невідкладна допомога хворим з патологією очей. Керівництво по наданню невідкладної допомоги офтальмологічним хворим. – К.: ТОВ «Візуальмедіа», 2011. – 352 с.: Рос. Мовою.

Книга є керівництвом з надання невідкладної допомоги офтальмологічним хворим. Вона призначена студентам, молодим офтальмологам і досвідченим лікарям для навчання, підвищення кваліфікації і як джерело інформації. Книга також корисна лікарям інших спеціальностей, які зобов'язані знати основи доофтальмологічної допомоги ургентним очним хворим.

Крім конкретних заходів з надання невідкладної допомоги (організації, тактики, доофтальмологічної і офтальмологічної допомоги), книга містить інформацію з клінічної анатомії, патанатомічні і патофізіологічним основам процесів, що призводять до невідкладних станів, тобто відомості, необхідні для кваліфікованого надання допомоги.

У книзі також є розділ «Анестезія в ургентній офтальмології» і розділ, в якому викладені фармакологічні засоби, що використовуються в невідкладної допомоги (місцевого та системного застосування, протипоказання і побічна дія, дози для дорослих і дітей).

Книга складається з 7 розділів і 35 глав.

Зміст книги (PDF, 328 Kb)

Книги та монографії

Design 2006