Post navigation

Мобільний додаток від Google, який допомагає сліпим людям у повсякденних справах

 

У кожного із нас щодня є рутинні речі, які ми виконуємо: починаючи від виймання з холодильнику інгредієнтів для приготування їжі, закінчуючи сортуванням пошти або ж переглядом документів. І щоб допомогти сліпим людям та людям із дуже низьким зором виконувати такі звичні та прості завдання швидше та легше, компанія Google розробила оновлення для додатку Lookout на системи Android, яке включає: нові режими, доступніший дизайн та розширення на ще більше пристроїв Android.

Зараз у Lookout є два нових режими: Food Label (етикетка їжі) та Scan Document (сканування документу). За допомогою режиму Food Label ви можете швидко ідентифікувати запаковану їжу простим наведенням камери телефону на етикетку. Lookout допоможе вам розташувати харчові продукти так, щоб їх можна було правильно ідентифікувати за допомогою упаковки або ж штрих-коду. Це може бути особливо корисно, коли ви відкладаєте бакалію і хочете переконатись, що ви тримаєте саме необхідний продукт серед схожих на дотик. Наприклад, режим Food Label може розрізнити банку кукурудзи та зеленого горошку.

Функція Scan Document полегшує перегляд листів та пошти. Ви можете використати Lookout, щоб сфотографувати документ, і програма обробить увесь його вміст так детально, щоб він міг бути зачитаний голосовим помічником смартфону.

На основі відгуків незрячих людей та людей зі слабким зором, Google представляють доступний дизайн, який є ще більш сумісним із TalkBack – зчитувачем екрану на Android. Він включає в себе більше місця для огляду камери, що полегшує кадрування об’єкта, про який ви хочете отримати більше інформації. Крім того, була змінена навігація, яка тепер вимагає менше натискань та менше часу для переходу із одного режиму до іншого, що можна зробити прокручуванням внизу екрану.

З усіма цими обновленнями, Lookout буде доступний на усіх пристроях із об’ємом оперативної пам’яті більшим, ніж 2 Гб, та системою Android версії 6.0 та вище. Зараз Lookout працює на англійській, французькій, італійській, німецькій та іспанській мовах. Розширення цього додатка на більшу кількість людей та приладів є частиною зобов’язання компанії зробити світову інформацію загальнодоступною, та створювати корисну продукцію для людей із обмеженими можливостями.

Завантажити додаток Lookout ви можете в Google Play.

Оригінальна стаття була опублікована в блозі Google Keyword 11 серпня 2020 року.

Автори статті не мають фінансової зацікавленості у представлених вище матеріалах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *