Post navigation

Синтетична рогівка CorNeat KPro отримала дозвіл на першу імплантацію в око людини

 

The CorNeat KPro – перша синтетична рогівка, що біо-інтегрується із оболонками ока, отримала дозвіл на початок клінічних випробувань у Beilinson Hospital в Ізраїлі. Це клінічне випробування, затверджене МОЗ Ізраїлю, буде включати 10 пацієнтів із рогівковою сліпотою, які не є кандидатами на трансплантацію рогівки, або ж мали більш ніж одну невдалу її спробу. Першу імплантацію CorNeat KPro у людини очолить професор Irit Bahar, завідуючий офтальмологічного відділення в Beilinson Hospital. Планується, що додаткові місця відкриються пізніше цього року у провідних лікарнях Канади, США, Франції, Китаю та Нідерландів.

Імплантат CorNeat KPro розроблений для того, щоб заміщати деформовані, рубцьовані або помутнілі рогівки і, як очікується, повністю відновлює зір пацієнта одразу після імплантації. Лінза пристрою, яка забезпечує оптичну якість, еквівалентну до ідеальної рогівки, інтегрується в очні тканини за допомогою унікального та запатентованого краю із нанотканини, який не розкладається, та розміщується під кон’юнктивою.

“Ми надзвичайно піднесені з приводу першої імплантації CorNeat KPro у людини”, – каже Gilad Litvin, M.D., CorNeat Vision’s Chief Medical Officer та винахідник KPro. “Після жорстких доклінічних випробувань та успішних випробувань на тваринах ми відчуваємо впевненість рухатись далі і доводити безпечність та ефективність нашого пристрою для людей. Процедура імплантації, яка розроблялась та вдосконалювалась протягом останніх чотирьох років, не покладається на тканину донора, є порівняно простою і займає не більше години. Ми очікуємо, що це дозволить мільйонам сліпих людей по всьому світу повернути зір, навіть у тих районах, де немає практики в роботі із рогівкою та немає культури донорства органів”.

“Ми дуже раді брати активну участь та першими імплантувати нову синтетичну рогівку CorNeat Vision”, – каже професор Bahar. “Технологія, що стоїть за цим імплантатом та дозволяє біомеханічно і перманентно прикріплювати синтетичні матеріали до живої тканини людини, є ключовим фактором кардинальної зміни ситуації із глобальною рогівковою сліпотою. Той факт, що цей пристрій інтегрується із очною поверхнею також дає можливість естетичного рішення, оскільки він включає лінзу, яка дуже нагадує оригінальну рогівку”.

“Імплантат CorNeat Vision готовий здійснити революцію у трансплантації рогівки”, – каже професор David Rootman, всесвітньо відомий канадський офтальмолог, який підготував майже сотню фахівців з проблем рогівки по всій земній кулі. “Враховуючи чудову оптичну якість імплантату, простоту його встановлення та інтеграційну концепцію, очікується, що CorNeat KPro поступово витіснить використання людської тканини за деяких показань, як тільки буде доведено його надійність. Це нове, повністю синтетичне рішення не покладається на донорську тканину, яка може переносити вірус чи будь-яке інше захворювання – є ключовим диференціатором протягом цієї кризи COVID-19, яка значно вплинула на доступність рогівкової тканини”.

Оригінальна стаття була опублікована на сайті PR Newswire 14 липня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *