Post navigation

Вітаємо із Новим 2023 Роком та прийдешніми зимовими святами!

 

Шановні колеги!

Від імені Асоціації дитячих офтальмологів та оптометристів України вітаємо Вас із прийдешнім 2023 роком.
Минулий рік, безумовно, був найтяжчим за весь час незалежності України, і, нажаль, приніс дуже багато нещастя і горя в наші життя. Однак, 2022 рік однозначно став і найвеличнішим періодом в історії, коли ми довели собі і усьому світу, що ми сильні, ми безстрашні і ми стоїмо на боці світла та на варті найкращих, найлюдяніших цивілізаційних цінностей. Ми відстояли нашу незалежність і дізнались справжню ціну свободи.

Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів України хоче щиро подякувати усім колегам – спеціалістам по лікуванню очних патологій за сміливість, стійкість, той непосильний внесок у боротьбу, який ви уже зробили і невпинно продовжуєте робити. Дякуємо за жагу до знань і самовдосконалення. Дякуємо за людяність і самопожертву. Саме завдяки таким особистостям ми і можемо успішно продовжувати боротьбу. І ми точно знаємо, що офтальмологи і оптометристи України продовжать дарувати світло очам і серцям у прийдешньому році, і усіма зусиллями наближати нас до перемоги!

Вітаємо із Новим роком та Різдвом Христовим, із усіма прийдешніми зимовими святами! Слава Україні і слава її Збройним Силам, і слава українським офтальмологам та оптометристам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *