Post navigation

Цифровий пристрій для лікування амбліопії було запущено у продаж

 

NovaSight оголосила, що цього місяця запускає на ринок США CureSight, свою цифрову технологію терапії для лікування амбліопії.

FDA надав дозвіл на комерційне поширення CureSight 510(k) у жовтні на основі результатів рандомізованого контрольованого дослідження, яке виявило, що пристрій не поступається традиційній оклюзивній терапії.

«Ми раді вивести CureSight на ринок США та розпочати процес розбудови наших комерційних можливостей у США», — сказав Дрю Хоппер, віце-президент компанії з продажів і маркетингу Північної Америки у релізі.

У NovaSight повідомили, що наразі доступна програма Physician Early Adopter’s Program, центр моніторингу та три коди CPT, які допоможуть клініцистам інтегрувати технологію у свою практику.

Раніше на платформі Healio повідомлялось, що ця система є цифровим методом лікування амбліопії на основі відстеження руху очей, який навчає зорову систему використовувати обидва ока синхронно  у курсі протягом 4-6 місяців.

Відповідно до прес-релізу, діти у спеціальних окулярах дивляться вдома потоковий контент на свій вибір на пристрої з функцією відстеження очей. Система автоматично погіршує частину зображення, на яке спрямований погляд кращого ока, і дає чітке зображення, на яке спрямований погляд гіршого. Офтальмологи можуть переглядати звіти про хід лікування та відстежувати прогрес пацієнта та відповідність йому через веб-портал.

Компанія пояснила в прес-релізі, що перші користувачі можуть почати направляти своїх пацієнтів до CureSight уже цього місяця. У першій половині 2023 року наступний крок комерціалізації залучить сотні інших клініцистів, які вже зареєстровані в програмі направлення CureSight.

У 2023 році NovaSight прагне отримати покриття від п’яти найбільших страхових компаній США, як повідомили в компанії.

Оригінальна стаття була опублікована на порталі Healio 15 грудня 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *